Zakupy w STYLIJA.


Sklep internetowy Stylija to doskonały wybór na dokonanie zakupów. Stylija  zapewni ci dostęp do najnowszych kolekcji odzieżowych nie tylko krajowych,  ale  również z całego świata. Nasza odzież oraz torebki są zgodne z najnowszymi trendami, a co za tym idzie masz pewność, że kupując w naszym sklepie będziesz zawsze wyglądać modnie. Nasz sklep to nie tylko pewność i satysfakcja z zakupów, ale również bardzo istotne w sprzedaży internetowej - bezpieczeństwo płatności oraz danych osobowych. Kupując w naszym sklepie masz pewność , że możesz dokonać zwrotu w przypadku niedopasowania produktu, otrzymasz zwrot gotówki w możliwie najkrótszym terminie. Sklep umożliwia rownież darmową wymianę. Dodatkowo nasz regulamin jest bezpieczny dla klienta, a zakupów możesz dokonać łatwo i przyjemnie bez wychodzenia z domu i co ważne bez dokonywania zbędnej rejestracji.


ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!!!

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Styl i Ja to sklep, który oferuje modną odzież damską znanych polskich i zagranicznych producentów. Szczególnie dbamy o jak najwyższą jakość naszych produktów, starannie dobieramy aby każdy nasz klient był zadowolony z zakupionych u nas produktów. Oferujemy bluzki, tuniki, koszule damskie, swetry, suknie, sukienki wieczorowe oraz na każdą okazje. Posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór odzieży jak również dodatków dla każdej kobiety.

Zdjęcia naszych produktów nie odbiegają od rzeczywistości, a wszystkie produkty cechuje wysoka  jakość i dbałość o szczegóły. W naszym sklepie znajdziesz również miłą obsługę, która udzieli ci szybkiej odpowiedzi na Twoje pytania. Dodatkowo dajemy 100% gwarancje zwrotu towaru.

 

Nazwa firmy: www.lejdi.sklep.pl ANNA KĘDZIA

Właściciel sklepu : Anna Kędzia

Siedziba firmy :     ul.Brytyjska 24/14
                                75-430 Koszalin

Działalność  gospodarczą prowadzimy  od  2007 roku na  podstawie:  wpisu do ewidencji nr 39238 dokonanego  przez Prezydenta Miasta Koszalina
NIP: 669-218-75-54 

Regon: 320427972
PKD  52.61.Z : Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej

 

 

Kupując w naszym sklepie z odzieżą damską masz pewność, że:

 

  1. W Stylija produkty nie odbiegają od zdjęć.
  2. Masz 100% gwarancje zwrotu , szczegóły w regulaminie.
  3. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie.
  4. Twoje dane są bezpieczne, zbiór danych jest zarejestrowany w GIODO, twoje dane nigdy nie zostaną wykorzystane w inny sposób niż realizacja Twojego zamowienia
  5. Wysyłamy za pobraniem.

 JESTEŚMY RZETELNĄ I ZAUFANĄ FIRMĄ. SPRAWDŹ NAS !!!


facebook