Sukienka wieczorowa kontra kombinezon wieczorowy

Comments (0)

Sukienka wieczorowa kontra kombinezon wieczorowy

     Sukienka wieczorowa kontra kombinezon wieczorowy

     Szykując się na studniówki czy bale sylwestrowe większość Pań stawia na sukienki wieczorowe. A co jeśli nie przepadamy za sukienkami ? Czy jesteśmy skazane na noszenie niewygodnych i niekomfortowych sukienek? Panuje powszechna opinia, że tylko suknia może wyglądać wyjątkowo i szykownie. A może postawić na kombinezon wieczorowy ? Taki kombinezon może również wyróżniać się wyjątkowym urokiem. Może być szykowny i elegancki. Taka kreacja będzie nie tylko komfortowa, ale będzie się również wyróżniać na tle wielu sukienek. Jeśli nie lubisz sukienek, jesteś osobą kreatywną i odważną postaw na kombinezon.

Jaki krój?

Kombinezony mogą wyróżniać się wieloma krojami od tych prostych w klasycznym eleganckim stylu na eleganckie przyjęcia, poprzez bardziej sylwestrowe - z cekinami po takie  które są zdobione wzorami, kwiatami 3D. Te ostatnie będą bardziej nadawały się np. na studniówki czy bale sylwestrowe.

Jaki kolor?

Kombinezony występują w wielu ciekawych kolorach i barwach - dzisiejszy ich wybór w sklepach internetowych przyprawia o ból głowy. Najciekawsze kolory tego sezonu to ciemne zieleni, wina, chabry, róże i szmaragdy. Wśród kombinezonów niezmiennie króluje również kolor czarny, soczysty czerwony i beżowo złoty. Wystarczy tylko dobrać kolor do własnej urody. Blondynkom polecamy pastelowe kolory - beże, złota, pudrowe róże, błękity, chabry i ciemne wina. Brunetki będą pięknie wyglądały w zieleniach, szmaragdach czy czerwieniach. Paniom z włosami w kolorze rudym oraz jasnej cerze polecamy ciemne wina oraz butelkowe zielenie.

Poniżej kilka naszych propozycji - top lista kombinezonów:

Zielony kombinezon

Kombinezon wieczorowy - zielony www.stylija.pl

Kombinezon wieczorowy

kombinezon wieczorowy - ciemne wino www.lejdi.pl