Zakupy w STYLIJA.


Sklep internetowy Stylija to doskonały wybór na dokonanie zakupów. Stylija  zapewni ci dostęp do najnowszych kolekcji odzieżowych nie tylko krajowych,  ale  również z całego świata. Nasza odzież oraz torebki są zgodne z najnowszymi trendami, a co za tym idzie masz pewność, że kupując w naszym sklepie będziesz zawsze wyglądać modnie. Nasz sklep to nie tylko pewność i satysfakcja z zakupów, ale również bardzo istotne w sprzedaży internetowej - bezpieczeństwo płatności oraz danych osobowych. Kupując w naszym sklepie masz pewność , że możesz dokonać zwrotu w przypadku niedopasowania produktu, otrzymasz zwrot gotówki w możliwie najkrótszym terminie. Sklep umożliwia rownież darmową wymianę. Dodatkowo nasz regulamin jest bezpieczny dla klienta, a zakupów możesz dokonać łatwo i przyjemnie bez wychodzenia z domu i co ważne bez dokonywania zbędnej rejestracji.


ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!!!

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

Płatności

Dane do przelewu krajowego:
Anna Kędzia
ul. Lelewela 3/9
Koszalin 75-450
mBank Konto 
27 1140 2004 0000 3102 4930 1662

 
Dane do przelewu zagranicznego :
kod SWIFT : BREXPLPWMBK 
PL 89 1140 2004 0000 3602 6441 6975
 
Wpłaty w Euro  ( dla wpłat zagranicznych ) :
PL 43 1090 1711 0000 0001 1114 1128
Kod SWIFT : WBKPPLPP
 
Płatności PayPal
Płatność internetowa realizowana jest za pośrednictwem systemu payU.pl. Firma PayU S.A. zapewnia szybkie i bezpieczne przeprowadzanie płatności z wygodą dla Klienta.
Schemat płatności prezentuje się następująco: Klient przechodzi do wyboru odpłatnej usługi na stronie sklepu. Na stronie znajdują się informacje na temat szeregu wygodnych sposobów zapłaty. Klient zostaje przekierowany do strony logowania swojego banku lub Centrum Autoryzacji Kart. Ostatnią czynnością jest obciążenie przez niego rachunku bankowego lub też karty płatniczej/kredytowej
Nad prawidłowym przebiegiem płatności czuwają specjaliści, a także profesjonalny Dział Obsługi Klienta.
Do dyspozycji wpłacających przekazujemy:
kartę płatniczą VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych:
- szybki przelew z mBank ,MultiBanku
- szybki przelew z Inteligo
- szybki przelew z BZWBK
- szybki przelew z Nordea
- szybki przelew z PKO Interligo
- szybki przelew z BPH
- szybki przelew z ING (Bank Śląski)
- szybki przelew z Polbank
- szybki przelew z Millenium
- szybki przelew z Kredyt Bank
- szybki przelew z BGŻ
- szybki przelew z Deutsche Bank
- szybki przelew z Raiffeisen Bank
- szybki przelew z Citibank
- szybki przelew z Getin Bank
Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Dodatkowo istnieje możliwość szyfrowania informacji wymienianych między platformą/sklepem.

 


facebook